ПРОЕКТИ

 

Індустріальний комплекс М06 Logistic для “AMSTAR”

Локація

с. Гурівщина, Київська обл.

ВІММ БІЛЛЬ ДАНН

Локація

м. Вишневе, Київська обл.

Житловий комплекс “БЕРЕГ ДНІПРА”

Локація

вул. Берег Дніпра-Здолбунівська, м. Київ

Опис

28-поверховий багатофункціональний житловий комплекс «Берег Дніпра» став комфортною житловою зоною, з якісною інфраструктурою та панорамним краєвидом на Дніпро.

Проектувальники здійснили коригування існуючого проекту, наданого Замовником, та запропонували вдосконаленні рішення під час розробки робочої документації. Житловий комплекс запроектовано за монолітно-каркасною технологією. Наявні планування смарт-осель та багаторівневих квартир.

З панорамних вікон відкривається неймовірний вид на правий берег Києва, а сам дім органічно інтегрується в середовище набережної. Додаткове тепло та затишок будинку забезпечується автономним опаленням та утепленням.

Міжнародний центр дитячої наукової творчості

Локація

Пуща-Водиця, Київська обл.

Опис

В основі проекту Міжнародного центру дитячої наукової творчості Малої академії наук України – створення учбово-рекреаційний центру шляхом  реконструкції наявних капітальних споруд. Ідея планування території представляє концепцію геліоцентричної сонячної системи, в якій кожна будівля умовно виконує роль однієї з планет системи, центр якої – будівля планетарію.

Внаслідок добудови нових споруд та вдосконалення існуючих у рекреаційній зоні розташовуватимуться інноваційні лабораторії, апарт-готель, костел, спортивно-оздоровча база, спальний корпус, музей, літній кінотеатр. Центр стане повністю інклюзивним та безпечним для комфортного перебування у ньому великої кількості дітей.

Житловий комплекс з торгово-офісним центром

Локація

вул. Приозерна, м. Київ
Опис

Завоювати увагу мешканця міста-мільйонника не так просто з точки зору архітектури, адже щодня перед його очима найсучасніші рішення, втілені в будівлях. Майбутнє за нестандартними формами, – вирішили ми і втілили це в концепцію житлового комплексу на вулиці на вулиці Приозерній у Києві.

Хвилеподібні форми даху, різна поверховість та модернізовані скляні балкони зроблять цей будинок особливістю району розміщення. Поєднання житла та торгово-офісних приміщень комплексу робить його багатофункціональним та привабливим для більшої кількості потенційних інвесторів.

Арсенал Культури

Локація

м. Гданськ, Польща
Опис

Розробка функціональної та просторової концепції нових будівель муніципального центру культури (MSC) і муніципального центру мистецтв (MOS) вимагає аналізу багатьох факторів, без яких неможливо отримати комплексне архітектурне та містобудівне рішення.

Основна ідея пропозиції була сформована як необхідність обліку не тільки майбутніх функціональних та естетичних потреб міських проблем, але і в прагненні максимально зберегти і адаптувати існуючі будівлі. Це спонукало нас зосередити увагу на аналізі представленого списку об’єктів, необхідних для життєдіяльності комплексу, включаючи виділення тих зон, які підходили б під параметри існуючих об’єктів, щоб максимально використовувати наявні ресурси і заощадити гроші на нових потребах.

Тому в існуючій частині будівлі були спроектовані приміщення MOS, для яких були вказані необхідна висота і розташування. Таким чином, були сформовані виставкові зали і приміщення, безпосередньо пов’язані з ними, і намічена яма для MOS. Важливий вплив на процес формування було бажання реалізувати ідею відкритості і інтеграції із зовнішнім простором “малої сцени” (MSC). Це призвело до орієнтації сцени кафе-клубу і його залу, парку з можливістю трансформації зовнішньої стіни прилеглого відкритого простору під час різних атракціонів.

Багатосекційний концептуальний житловий комплекс

Локація

вул. Отто Шмітта, м. Київ
Опис

Житло комфорт класу – пріоритет для тих, хто прагне зробити своє життя максимально зручним та практичним. Вдале розташування – один із центральних районів столиці – краще місце для такого будинку.

Багатосекційний концептуальний житловий комплекс втілює кращі архітектурні ідеї: стримані кольори фасадів, вдало обрані віконні конструкції та чудове планування. Прилегла територія та продумана інфраструктура задовольняє всі вимоги швидкого темпу життя та заощаджує час власників осель у цьому комплексі.

Реконструкція будівлі Національного банку України

Локація

вул. Пухівська, м. Київ
Опис

Дати друге життя будівлі минулого століття та осучаснити її, при цьому зберігши історичний вигляд та автентичність, – доволі складне завдання. Впорались з яким ми під час здійснення реконструкції будівлі Національного банку України (корпус№5) для розміщення архіву Національного Банку України.

Зміна фасадних рішень в бік білого та сірого кольору дозволили зробити сучасною будівлю, але водночас і зберегти притаманну архівам суворість і спокій. Проект внутрішньої частини будівлі виконувався із застосуванням особливих технологій, які гарантуватимуть безпеку цінних державних паперів.

Плавучий театр

Локація

м. Берлін, Німеччина

Опис

Створено два варіанти концепції: Перший полягає у буксируванні плавучої сцени річкою із місця фіксованого розташування на стоянку. Сам процес переміщення стане своєрідною виставою на воді, за якою спостерігатимуть глядачі. 

Другий, більш традиційний варіант, розроблений для проведення вистав на плавучій сцені, а декорації, на тлі яких гратимуть актори, зображатимуть річку. 

На таких підхід до створення концепції повпливав Інтернет, який робить життя сучасної людини інертним та пасивним. Естетика протистоїть театральній програмі в об’єктивній реальності, сприйняттю і розумінню істинних цілей і пріоритетів.

У репертуарі театру переважають імпровізовані сцени з повсякденного життя, пародійні у форми діалогу або монологу, виступи акробатів, жонглерів і фокусників. 

Театр стане зручним місцем для проведення фестивалів або гастрольних заходів. Будівля виконана з модульних елементів на основі клеєного бруса. Їх розмір і форму

оцінили в Брюсселі ще на стадії проектування, щоб можна було швидко і легко збирати і розбирати при необхідності для транспортування театру в інше місце.

Ревіталізація трибун TRIBUNEN +2

Локація

м. Відень, Австрія

Опис

Задля збереження архітектурного надбання міста у Відні виникла ідея ревіталізації трибун TRIBUNEN +2. Оновлення сприятиме появі нового середовища для проживання та розваг. 

Дизайн включає в себе модифікацію споруд, які були закритими понад 20 років. Головною ідеєю концепції стало створення сучасного простору для життя та роботи. За планом реконструкції тут знаходитиметься 23 апартаменти, які знаходяться на різних рівнях. Перший поверх використовуватиметься за громадським призначенням з кімнатою для йоги, музичною кімнатою, бібліотекою тощо.

Музей сучасного мистецтва

Локація

м. Будапешт, Угорщина
Опис

Творчість митців сучасності викликає захоплення або скепсис. Тому будівля у якій будуть репрезентуватися шедеври художньої творчості, теж має надихати та приваблювати відвідувачів. Музей має неординарну форму, виконаний із скляних та дерев’яних блоків.

Всередині облаштовано виставкові зали та світлий опенспейс. Відкритість творчості втілюється через відкритий простір, світлі кольори та високу стелю з масивними гвинтовими сходами.