Архітектурна концепція – вдалий початок роботи над проектом

3

ARCOINTR

Можливості будівництва часто обмежуються середовищем, у якому знаходиться ділянка, призначена для будівництва. Тому перед початком основних робіт по проекту створюється архітектурна концепція.  Вона дозволяє визначити, наскільки запланований об’єкт відповідатиме архітектурному стилю міста, технологічним вимогам, висотності та чи виправдає інтереси інвестора та очікування майбутніх покупців.

Архітектурна концепція дає можливість визначити, що слід будувати на конкретній ділянці, яким об’єкт буде за архітектурними рішеннями, висотою та зовнішнім виглядом. До складу проектної документації входить пояснювальна записка з детальним описом, основними рішеннями, оцінкою містобудівних умов та техніко-економічними показниками. Графічні матеріали представлені генеральним планом, фасадами та поверховими планами, розрізами. Опісля створюється 3D модель, яка слугує якісним презентаційним матеріалом.

Наявність архітектурної концепції допоможе Вам:

  • створити схеми планування та погодити їх із замовником;
  • визначити рентабельність будівництва з огляду на інфраструктуру та близькість до інженерних мереж;
  • візуалізувати бажаний результат будівництва. 

Як результат – Ви отримуєте повний опис можливостей земельної ділянки і структурований план, що дозволить визначити основні орієнтири майбутньої будівлі. 

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.